+48 607 393 495 biuro@detaelispolska.com
  1. HOME
  2.  ▶ TECHNOLOGIE I HISTORIA

TECHNOLOGIA I HISTORIA FIRMY DETA-ELIS

ODNOWA ZDROWIE WITALNOŚĆ DŁUGOWIECZNOŚĆ

TATYANA PETROVNA KONOPLEVA

Jest Dyrektorem zarządzającym i założycielem DEHolding (firmy Deta-Elis) i czołowym ekspertem w zakresie bio-rezonansu.
Dr Konopleva uruchomiła firmę ponad 20 lat temu. Pod jej kierownictwem wyprodukowano wiele nowych kompaktowych i prostych urządzeń, a Firma jest obecnie reprezentowana w Europie i Azji Środkowej. Wzniosła zastosowanie technologii Bio-rezonansu na nowy poziom. Jej wiara w kompleksowe podejście do ochrony zdrowia i odnowy organizmu sprawiła, że technologia jest bardziej dostępna dla zwykłych ludzi. Dr Konopleva nadal naucza społeczeństwa w różnych krajach prawidłowego i efektywnego użycia technologii rezonansu biologicznego.

NOVIKOV ROMAN ALEKSANDROWICZ

Założyciel DEHolding.
Roman Aleksandrowicz Novikov jest ekspertem w marketingu i biznesie z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu marki i promocji w Rosji i za granicą. Oprócz tego międzynarodowego projektu wprowadził inne udane marki: projekt szkolenia biznesowego “system 8”. Mistrz sztuk walki.

AGNIESZKA KING ZALESKA-ATHANASIOU

Od 2013 roku reprezentuje DEHolding w Grecji.
Oprócz tego jest Dyrektorem Rozwoju w Europie.
Mówi biegle po Angielsku, Rosyjsku, Grecku, Polsku

VASILEIOS PALAIOLOGOU

Dyrektor Szkolenia w Europie.
Dyrektor przedstawicielstwa DEHolding w Grecji

KOSTAS LITSOS

Dyrektor Szkolenia i Dyrektor przedstawicielstwa DEHolding w Niemczech

Grupa DETA ELIS HOLDING jest certyfikowaną i uznaną grupą firm, aktywną w produkcji i promowaniu elektronicznych urządzeń Wellness, opartą na zasadach biorezonansu, ale oferuje również usługi edukacyjne związane z technologią, która ma zastosowanie do tych specyficznych produktów (terapia Biorezonansem).

Początekiem rozwoju firmy była budowa pierwszych urządzeń biorezonansowych skierowanych do pracowników służby zdrowia w 1992, w Zelenogkrant Rosji pod nazwą «ELIS».
1998 był rokiem, który oznaczał znaczący postęp technologiczny dla firmy, stworzono urządzenie diagnostyczne «Deta – Professional», który został opatentowany.

W 1998 Ministerstwo zdrowia Rosji przyznało firmie pozwolenie na prowadzenie badań lekarskich w szpitalach publicznych używając tego konkretnego urządzenia.

Po dwudziestu latach badań naukowych, przenośne urządzenia biorezonansu zostały wyprodukowane, które są opatentowane na całym świecie .

Firma, w oparciu o wielki przełom technologiczny urządzeń mobilnych i pod kierownictwem założycieli firmy, Konopliovej Tatiany i Romana Novikova, wybrała marketing sieciowy jako sposób promowania urządzeń i przeniosła swoją siedzibę do Fulda, Niemcy i zmieniła nazwę na DETA ELIS HOLDING.

Ostatecznie powstały innowacyjne urządzenia przeznaczone do przywrócenia zdrowia fizycznego i dobrego samopoczucia.

Innowacje DETA ELIS to wynik 20 lat badań przeprowadzonych przez rosyjskich naukowców i specjalistów w wiodących klinikach, szpitalach i uniwersytetach Federacji Rosyjskiej.

Wizją i celem firmy jest to, aby ta niezwykła technologia zaistniała w każdym domu na całym świecie, tak aby każdy mógł korzystać z tych niezwykłych urządzeń.

Cała praca firmy prowadzona jest z poszanowaniem produktu i ludzi.
Innowacje DETA ELIS HOLDING są wynikiem wielu lat badań, wiodących rosyjskich lekarzy i specjalistów, które odbyły się w klinikach, szpitalach i uniwersytetach Federacji Rosyjskiej. Specjalny niezależny zespół lekarzy z całego świata, pod marką DETA MED, wspiera naukowo pracę firmy i wdraża odpowiednie protokoły w celu przywrócenia zdrowia fizycznego i psycho-emocjonalnej harmonii

We współczesnym świecie człowiek sukcesu łączy zdrowie fizyczne i psychiczne z zawodowym sukcesem i rozwojem osobistym.

Obecnie ponad 100 000 niezależnych partnerów w Azji, Ameryce i Europie zarejestrował się w bazie danych firmy, wykorzystując i promując nasze innowacyjne produkty.

Nasze rozległe i nieustannie udoskonalane szkolenia są świadczone przez doświadczonych i renomowanych w wielu dziedzinach instruktorów i są ukierunkowane aby doprowadzić do niezależności finansowej i osobistego rozwoju naszych partnerów.

Nasze produkty nie mają sobie równych ani podobnych na całym świecie.

Ustanowienie drugiej jednostki produkcyjnej w Fulda (Niemcy) zapoczątkowało gwałtowny wzrost zainteresowania tą wyjątkową i opatentowaną technologią firmy DE Holding w Europie i na całym świecie oraz gwałtowne tempo wzrostu obrotów.

Zespół DETA HOLDING jest i zawsze będzie dostępny dla każdego nowego partnera, gotowy do wsparcia w każfy możliwy sposób.

Minister Zdrowia Rosji (w okularach) razem z założycielami firmy DETA-ELIS.
Technologie firmy DETA-ELIS zostały wybrane przez Ministerstwo Zdrowia do profilaktyki i leczenia narodu Rosyjskiego.

Technologie DeVita opierają się na metodach terapii bio-rezonansu opracowanych przez rosyjskich i zagranicznych naukowców. Pracują na dwóch podstawowych zasadach:

• Zasada odnowy organizmu jest zawarta w urządzeniach DeVita RITM, DeVita ENERGY i DeVita COSMO. Urządzenia te generują impulsy pola elektromagnetycznego w zakresie niskich częstotliwości, które pokrywają się z fizjologicznymi i regulacyjnymi częstotliwościami naszego organizmu. Każdy z programów tworzy rezonans w odpowiednich organach i systemach.

• Zasada anty-mikroorganizmowa jest zawarta w urządzeniu DeVita AP. Jego działanie opiera się na emisji fal elektromagnetycznych, które rezonują z wibracjami różnych pasożytów: od wirusów do helminths (dużych robaków). DeVita AP  działa przeciw patogenom co daje organizmowi możliwość funkcjonowania naturalnie i bez wpływu  czynników lub warunków zewnętrznych.

ROZWÓJ BADAŃ NAUKOWYCH
Firma DEHolding jest rozwija się od ponad 20 lat. Firma rozpoczęła konstrukcję swoich urządzeń w oparciu o badania następujących cenionych naukowców:
Alexandr Gavrilovich Gurvich

Odkrył, iż jakikolwiek organizm składający się z wielu komórek ma pole elektromagnetyczne generowane przez te komórki. W rezultacie powstaje pole elektromagnetyczne poszczególnych organizmów, a pole to jest niezbędne dla organizacji wszelkichprocesów fizjologicznych.

Royal Raymond Rife

Opracował poszczególne częstotliwości różnych patogenów i wprowadzał je w rezonans.
Rife pokazał nową metodę walki z niebezpiecznymi mikroorganizmami.
Warto tutaj dodać, że te częstotliwości są całkowicie bezpieczne dla ludzkich komórek.
Naukowiec stworzył obszerną listę częstotliwości mikroorganizmów wpływających na organizm ludzki.

Reinhold Voll

Voll odkrył, że terapeutyczny efekt prądów elektrycznych w punktach akupunktury zależy od ich częstotliwości. A nawet najmniejsze zmiany częstotliwości mogą mieć różne efekty terapeutyczne. Prace na rzecz rozwoju  tej metody zostały również wykonane przez takich naukowców jak F. Kramer, O. Klaus i P. Schmidt.

Helmut Schimmel

Schimmel, założyciel nowoczesnej metody BRT (BioRezonanseTherapy), zmniejszył liczbę punktów roboczych do jednego i przekształcił zasadę mierzenia “wkładając narządy w ampułki”.
Przed Schimmelem kondycja poszczególnycg organów była mierzona w różnych punktach. Teraz tylko jeden “powtarzalny” punkt jest źródłem informacji a wskaźniki na działanie leków są testowane bezpośrednio w tym momencie.

TEORIA HOMOTOKSYKOLOGII DR. RECKEWEG:

Heinz Heinrich Reckeweg

Dr. Reckeweg  stworzył teorię Homotoksygologii, która uważa toksyny za główne źródło problemów zdrowotnych.
Dr. Reckeweg był założycielem nowego kierunku w poprawie zdrowia i regeneracji organizmu, który to jako priorytety uważa oczyszczanie organizmu i jego głęboką detoksyfikację.
Firma DEHolding (Deta-Elis) z powodzeniem pracowała z tą teorią przez wiele lat: wszystkie programy drenażowe w urządzeniach DeVita są tworzone zgodnie z metodą dr. Reckeweg, który wierzył, że wszystkie choroby ludzkie są rezultatem akumulacji homotoksyn w organiźmie człowieka.
Substancje toksyczne w organiźmie człowieka (Homotoksyny) powodują reakcje obronne organizmu człowieka, które to są objawami chorób.
Homotoksyny, uznane przez Dr. Reckeweg, są czynnikami chemicznymi, biologicznymi, fizycznymi i psychicznymi, które zakłócają ludzkie zdrowie.
Zgodnie z teorią Homotoksygologii, toksyny mogą mieć pochodzenie zewnętrzne lub wewnętrzne.

JAK POWSTAJE ZATRUCIE TOKSYNAMI ?
SKĄD SIĘ BIORĄ TOKSYNY ?
CZYNNIKI ZEWNĘTRZNE

* Infekcja Patogenami (wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, robaki).
* Zanieczyszczenia chemiczne
* Patogeniczne obszary Geo
* Promieniowanie
* Stres
* Złe nawyki

CZYNNIKI WEWNĘTRZNE

* Pośrednie produkty metabolizmu
* Końcowe produkty metabolizmu
* Brak równowagi bakteryjnej w jelitach (dysbakterioza)

PROWADZI TO DO NIEDOSTATECZNEGO OCZYSZCZENIA ORGANIZMU CO POWODUJE:
Acumulację toksyn w komórkach ciała człowieka

Zakłócenie procesów
metabolicznych

Zakłócenie procesów odnowy i rehabilitacji
Zakłócenie pracy systemu Endokrynicznego, Nerwowego i Immunologicznego
JAK POWSTAJE CHOROBA ?

Dr. Reckeweg zidentyfikował 6 faz przejścia Homo-toksycznych reakcji. Każda faza odzwierciedla uszkodzenie głębszych struktur ciała i cięższych zmian. W pierwszych dwóch fazach organizm odtruwa się odpowiednio sam bez zagrożeń dla swego dobrego stanu.
W czasie czwarteji i piątej fazy toksyny akumulują się w tkankach ciała które stają się bardzo nimi nasycone. Na szóstym etapie zaczynają nieodwracalne konsekwencje które mogą prowadzić do bardzo niemiłych okoliczności.okoliczności.

6 FAZ ROZWOJU REAKCJI ORGANIZMU NA TOKSYNY

FAZY HUMORALNE

FAZA 1
Naturalna eliminacja toksyn poprzez systemy organizmu

FAZA 2
Rozpoczęcie stanu zapalnego i zwiększenie wydalania toksyn

FAZY MATRIX

FAZA 3
Akumulacja toksyn i powstanie wtórnych ognisk zapalnych

FAZA 4
Penetracja toksyn ścianek komórek i wejście do ich wnętrza

FAZY KOMÓRKOWE

FAZA 5
Następuje zniszczenie komórek i tworzenie się produktów dekompozycji

FAZA 6
Powstawanie guzów złośliwych

OBCIĄŻENIA ORGANIZMU – ROZWÓJ CHOROBY

Noworodek

♦ Dziedzictwo Genetyczne

Małe Dziecko

♦ Dziedzictwo Genetyczne
♦ Szczepionki

Nastolatek

♦Dziedzictwo Genetyczne
♦ Szczepionki
♦ Choroby

Dorosły

♦Dziedzictwo Genetyczne
♦ Szczepionki
♦ Choroby
♦ Antybiotyki

Osoba Starsza

♦Dziedzictwo Genetyczne
♦ Szczepionki
♦ Choroby
♦ Antybiotyki
♦ Toksyny